Iisaku vald
Est | Eng |
Hallatavad asutused

Iisaku Gümnaasium
Direktor: Anneli Bogens
Aadress:
Tartu mnt 62
Iisaku alevik
Iisaku vald
41101 Ida-Virumaa
Registrikood: 75013670
Telefon:
Direktor 337 7900
direktor@iisaku.edu.ee
sekretär 339 3556
iisaku@iisaku.edu.ee

Haldusspetsialist (Inne Jaanipere)
339 3554
inne.jaanipere@iisaku.edu.ee


Iisaku Kunstide Kool
Direktor : Pille Nagel
Aadress:
Tartu mnt 62
Iisaku alevik
Iisaku vald
41101 Ida-Virumaa
Registrikood: 75013693
Telefon:
339 3002, 56253358
iisakukunstidekool@hot.ee


Iisaku Lasteaed Kurekell
Direktor: Liina Pärnpuu
Aadress:
Tartu mnt 56
Iisaku alevik
Iisaku vald
41101 Ida-Virumaa
Registrikood: 75013701
Telefon:
337 2741
iisaku.lasteaed@iisaku.ee


Iisaku Raamatukogu
Juhataja: Hille Väljaotsa
Aadress:
Tartu mnt 62
Iisaku alevik
Iisaku vald
41101 Ida-Virumaa
Registrikood: 75013718
Telefon:
339 3923
raamatukogu@iisaku.ee
Iisaku Raamatukogu ruumides asub avalik internetipunkt.
 

Iisaku Rahvamaja
Juhataja: Merle Pikhoff
Aadress:
Tartu mnt 22
Iisaku alevik
Iisaku vald
41101 Ida-Virumaa
Registrikood: 75013724
Telefon:
339 3593, 588 66418
merle.pikhoff@gmail.com


Iisaku Hooldekodu
Direktor: Anneli Rannamäe
Aadress:
Tervise 7
Iisaku alevik
Iisaku vald
41101 Ida-Virumaa
Registrikood: 75013687
Telefon:
339 3412
anneli.rannamae@mail.ee

 
Iisaku Spordikeskus
Juhataja: Taavi Toomel
Aadress: Tartu mnt 62
                Iisaku alevik
                Iisaku vald
                41101 Ida-Virumaa
                Registrikood: 75038919

Telefon: 52 90 690
             taavitoomel@hotmail.com
             www.iisakusport.ee
arrow Iisaku valla ajaleht 
 
arrow Kasulikud viited
 
arrow Avalda arvamust siit
 
arrow Hajaasustuse programm
 
arrow Pildialbum